Bohoslužba

První neděli v měsíci organizujeme společné setkání všech sborů z regionu ve Valašském Meziříčí a zbývající neděle nás najdete ve Frenštátě.

Bohoslužba je otevřené 90 minutové setkání s Bohem a lidmi, naplněné hudbou, zamyšlením nad životními otázkami i tématy vztahujícími se ke každodennímu životu (samozřejmostí je program pro děti).

Víkendové pobyty

pro otce s dětmi

Tyto víkendové pobyty pořádáme 2x ročně pro chlapy, kteří se nebojí být skutečnými otci.

Hlavním cílem je zastavit se v dnešní uspěchané době a posílit vztahy s našimi dětmi skrze společné zážitky.

Dalším benefitem této aktivity je, že můžeme navázat vztahy se skutečnými chlapy, kteří to myslí se svými dětmi vážně.

Mladí

Pohodové setkání plné diskusí, bláznivých her, zamyšlení, občerstvení a skvělého jídla.

Setkání probíhá každý týden v pátek od 18.00 hod v našich sborových prostorech.

Letní
    kemp

pro mladé

Skvělý čas s přáteli a zajímavými hosty u sportu, bláznivých her, skvělých příběhů a zajímavých zamyšlení, dobrého jídla a nespočtu netradičních zážitků.

Večer
    na podporu

Izraelského národa

Jednou ročně se připojujeme k mezinárodnímu dni modliteb za pokoj Jeruzaléma, kterého se účastní miliony lidí po celém světě. Sdílíme zajímavosti z Izraele, zpíváme hebrejské písně, sledujeme skvělé filmy a pozývame zajímavé hosty se kterými sdílíme jejich zajímavé příběhy a jejich vztah k Izraeli.

Večer

na podporu

pronásledované církve

Věříme, že každého z nás může potkat utrpení. Není nám lhostejné, co prožívají lidé, kteří zakouší pronásledování nebo jakýkoli jiný druh utrpení. Chceme mít nataženou ruku s praktickou pomocí těm nejpotřebnějším. Proto sdílíme jejich příběhy, zveme zajímavé hosty a prakticky, modlitebně i finančně se podílíme na jejich podpoře.