Bohoslužby

První neděli v měsíci organizujeme společné setkání všech sborů z regionu ve Valašském Meziříčí a zbývající neděle nás najdete ve Vsetíně.

Bohoslužba je pro nás místo, kde se můžeme setkat s Bohem i lidmi. Zamýšlíme se nad duchovními věcmi i každodenními starostmi. Soudobá hudba, modlitby za problémy, program pro děti i neformální povídání jsou pro nás důležitou součástí těchto setkání.

Biblické
vyučování

Vyučování z Bible jsou zaměřená na duchovní otázky i praktická životní témata. Jde o společné studium, kdy účastníci jsou diskuzí vtahování do tématu a biblickou hodinu vytváří společně.

Royal
    Rangers

RR je mezinárodní organizace pro děti a mládež školního věku. Pro děti připravujeme schůzky, výlety, víkendové pobyty, tábory a jiné akce.
    Snažíme se být partou dobrých přátel. Zlaté pravidlo RR zní: „Ve všem dělám druhým to, co chci, aby i oni dělali mně.“ www.royalrangers.cz

Neformální
    vztahy

Nezaměřujeme se jen na pořádání akcí. Mnohem důležitější je pro nás budování neformálních osobních vztahů a vzájemná podpora nejen v duchovním životě.

Domácí setkání

Během týdne probíhají neformální setkání menších skupin s různým zaměřením a na různých místech. Schází se muži, ženy, maminky s malými dětmi, mladí. Cílem je vzájemně se podpořit v každodenních starostech a společně růst ve víře.