Série kázání ve VM: Výchova dětí

V listopadu budou tři řečníci přednášet o výchově dětí, výzvách i radostech rodičovství a jak to vše zvládnout.

Ida Pencová, máma tří dětí a lektorka Etických dílen v organizaci Hope4kids, bude mluvit o tom, jak mít přiměřená očekávání od sebe jako rodiče a nenechat se strhnout tlakem okolí.

Tomáš Hasmanda, otec tří dětí, pastor regionální církve, oblíbený oddávající s mnohaletými poradenskými zkušenostmi, bude přednášet o výchově dospívajících, trpělivosti, odpuštění a přebírání zodpovědnosti.

Tomáš Galda, otec tří synů, pastor církve pro Valmez s dvacetiletou zkušeností práce s mládeží, bude mluvit o základních principech, jak být dobrým rodičem. Principech, které jsou více než 2000 let staré a lze je aplikovat velmi dobře i dnes.

Přednášky jsou součástí nedělního shromáždění. V 10 hodin se začně blokem písní a modliteb a pak bude přednáška, po které si můžete s přednášejícími popovídat v naší kavárně.

Během programu bude připravený program pro děti.

Vstup je zdarma.

Přijďte neformálně oblečeni.