Regionální bohoslužby

První neděli v měsíci organizujeme společné setkání všech sborů z regionu a zbývající neděle nás najdete v jednotlivých městech.

Bohoslužba je 90minutové setkání pro veřejnost s hudbou a praktickým slovem pro každodenní život (včetně programu pro děti). Po skončení je možnost napít s kávy a seznámit se s novými přáteli.

Royal Rangers

RR je mezinárodní organizace pro děti a mládež školního věku. Pro děti připravujeme schůzky, výlety, víkendové pobyty, tábory a jiné akce.

Zlaté pravidlo RR zní: „Ve všem dělám druhým to, co chci, aby i oni dělali mně.“

V našem regionu pracuje 3. přední hlídka (Royal Rangers Valašsko), kterou tvoří 5 oddílů: Valmez, Vsetín, Jablůnka, Bystřice p. H. a Rožnov p. R. Oddíly se samostatně schází na schůzkách a menších akcích, víkendovky a tábory připravujeme společně.

BigMAC

Pohodové setkání plné hudby, diskusí, bláznivých her, kázání, kávy a občerstvení.

Setkání pro mladé lidi (13-25 let) z celého regionu, které probíhá obvykle poslední pátek v měsíci v 19.00 h ve ValMezu v Numeri.

Klub Most

Klub pro mladé, který je otevřený každý pátek od 17.00 h ve ValMezu. Organizuje víkendovky, výlety, sporty a besedy na školách na témata: rizikové chování, antisemitismus, sex a vztahy, temperamenty atd.

Misie

Ukrajina
    Už dvacet let podporujeme projekty na východní Ukrajině. Spolu s Konstantinem a Danutou Melnikovými pomáháme trpícím ve válečné zóně na Dombase, podporujeme těžce nemocné děti, chudé rodiny, opuštěné seniory, rozvíjíme misijní práci mezi Romy, volnočasové aktivity pro mládež atd.

S Nadačním fondem Nehemia spolupracujeme i na dalších projektech, jako například podpora evangelistů v Etiopii.

Jarmark

Každý prosinec organizujeme vánoční jarmark, kde lidé z církve prodávají své výrobky, a zisk jde na misii na Ukrajině a práci s dětmi a mládeží.

Výlety

Každý rok organizujeme různé druhy výletů: jednodenní cesta do Prahy vlakem, cyklovýlety po Valašsku, několikadenní autobusové zájezdy do hor v Česku i na Slovensku.

Zakládání
    nových
    sborů

Aktivně podporujeme vznik nových místních církví. Věříme, že dobrá zpráva o Boží lásce k člověku má co říci i v dnešní době.