Bohoslužby

Bohoslužba je otevřené setkání s Bohem a lidmi, kdy první část je zaměřená na osobní vztah s Bohem (hudba, kázání, modlitba) a druhá na vzájemné vztahy u dobré kávy v naší kavárně. Před bohoslužbou (cca od 9,00) je možnost přijít na snídani a kávu.

Půlnoční bohoslužba

Každý Štědrý den ve 21:00 hod připravujeme na rožnovském náměstí koledy, vánoční zamyšlení a scénku. Po 11ti letech se na tuto akci Rožnovští těší a je hojně navštěvovaná.

Piknik bohoslužby

Když počasí dovolí, organizujeme bohoslužby spojené s výletem do Beskyd a společným piknikem. Už jsme byli na Radhošti, Soláni, Hážovských dílech.

Víkendové pobyty

pro otce s dětmi

Tyto víkendové pobyty pořádáme 2x ročně pro chlapy, kteří se nebojí být skutečnými otci.

Hlavním cílem je zastavit se v dnešní uspěchané době a posílit vztahy s našimi dětmi skrze společné zážitky.

Dalším benefitem této aktivity je, že můžeme navázat vztahy se skutečnými chlapy, kteří to myslí se svými dětmi vážně.

Royal Rangers

RR je mezinárodní organizace pro děti a mládež školního věku. www.royalrangers.cz Pro děti připravujeme schůzky, výlety, víkendové pobyty, tábory a jiné akce.

V našem regionu pracuje 3. přední hlídka (Royal Rangers Valašsko), Oddíly se samostatně schází na schůzkách a menších akcích, víkendovky a tábory připravujeme společně.

Mladí

Pohodové setkání plné hudby, diskusí, bláznivých her, zamyšlení, kávy a občerstvení probíhá každý týden. Poslední pátek v měsíci jedeme na regionální setkání mládeže BigMAC do ValMezu.

Misie

Uplynulá léta jsme pravidelně jezdili do Srbska, kde jsme pomáhali ve městě Silbaš. Naše práce byla zaměřena na dospívající formou kempů a víkendovek.

Jarmark

Každý prosinec spolu-organizujeme vánoční jarmark ve Valašském Meziříčí, kde lidé z církve prodávají své výrobky, a zisk jde na misii na Ukrajině a práci s dětmi a mládeží.

Zakládání nových
    sborů

Aktivně podporujeme vznik nových místních církví. Věříme, že dobrá zpráva o Boží lásce k člověku má co říci i v dnešní době.

V současnosti pracujeme ve Frenštátě pod Radhoštěm.